0

معرفی دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک (قسمت پنجم)

معرفی دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک (قسمت پنجم)

دوره آموزش زبان انگلیسی
معرفی دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک (قسمت پنجم)به طور کلی زبان آموزانی که قصد آماده شدن برای آزمون های پیشرفته آیلتس و تافل را دارند، می توانند بعد از گذراندن دوره ضروری و پیشرفته که از پیش نیازهای دوره حرفه ای هستند، وارد دوره حرفه ای شوند.
در ده جلسه دوره مکالمات حرفه ای یک، با کلیه جملات رسمی برای پیشنهاد کمک گرفتن، تعارف ها و قدردانی ها آشنا می شوید.ویژگی دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یکدوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک در دو نوع حضوری و غیرحضوری برگزار می شود.
نوع حضوری شامل شرکت در کلاس های موسسه و به صورت هفته ای یک جلسه می باشد. اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.
و اما دوره غیرحضوری، استفاده از بسته های آموزشی یا همان استفاده از تله کلاس ها است. منظور از تله کلاس همان تلفن + کلاس است که با تهیه بسته های آموزشی، شما فیلم کامل جلسات دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از هر جلسه، یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.
از آنجاییکه این بسته ها مستقیماً از کلاس های حضوری تهیه شده اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس های حضوری هیچ تفاوتی ندارند و همچنین مزیت آن ها نسبت به کلاس های سنتی این است که به جای آن که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت و آمد کنید، می توانید در هر کجا، فیلم کلاس ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن ها لذت ببرید.

برای تهیه بسته مکالمات حرفه ای 1 اینجا کلیک کنید.ویژگی های کلاس های حضوری دوره آموزش زباندوره های حضوری به سه صورت زیر برگزار می شوند:
1. خصوصی: این کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.
2. نیمه گروهی: این کلاس ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان آموز برگزار می گردد. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره  می برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.
3. گروهی: این کلاس ها در سالن های همایش و با تعداد زیادی از زبان آموزان برگزار می گردد. البته تعداد زیاد زبان آموزان به هیچ وجه لطمه ای به کیفیت آموزش نمی زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر سبک ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان آموزان با هم جملات انگلیسی را می سازند و تکرار می کنند و ثانیا همزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می برند و به طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند.ویژگی های بسته های دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک کلیه فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی می باشند؛ یعنی هر جایی که استاد به انگلیسی صحبت می کنند، برای آن که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می شوند.
 در کنار فیلم ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل های MP3 در اختیار دارید که به راحتی روی موبایل کپی شده و می توانید از آن ها استفاده کنید.
 این بسته شامل چند فیلم سینمایی و انیمیشن برای یادگیری بهتر و افزایش مهارت های زبانی می باشد.
 جزوه زیرنویس کلاس ها شامل کلیه لغات کلاس است که می توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.
 و در آخر، برگه های تقلب که خلاصه ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می کنند و می توانید برای مرور از آن ها استفاده کنید.
مزیت دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک
در کنار فعالیت های رایج دوره های قبل، هر جلسه باید یک فیلم منتخب را تماشا کنید و در کلاس راجع به آن موضوع صحبت کنید. این کار تاثیر بسیار شگفت انگیزی در افزایش سطح زبان فرد به همراه خواهد داشت.

برای تهیه بسته مکالمات حرفه ای 1 اینجا کلیک کنید.سرفصل های دوره آموزش زبان مکالمات حرفه ای یک
• پیشنهاد کمک
• آشنایی با تعارف در انگلیسی
• ساختار Could have + Past participle
• آشنایی با need
• قدردانی رسمی
• بیان جملات "خیلی وقته"
• صحبت راجع به خاطرات گذشته
• انواع اجازه گرفتن
• مجاز بودن یا غیرمجاز بودن

×
بیست - ده