0

معرفی دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس دو (قسمت دوازدهم)

معرفی دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس دو (قسمت دوازدهم)

 معرفی دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس دو (قسمت دوازدهم)دوره پازل ریدینگ، دوره­ای است مناسب برای کسانی­که قصد شرکت در آزمون­های مختلف مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل را دارند.یک کودک تا سن یک سالگی نمی­تواند حتی قطعات پازل را کنار هم قرار دهد ولی بعد از آن کم­کم یاد می­گیرد که این کار را انجام دهد. با این حال باز هم تا سن سه سالگی نمی­تواند یک پازل ساده را به صورت کامل بسازد. بعد از چهارسالگی کودک    می­تواند هر پازلی را بسازد، زیرا دیگر قطعات پازل را می­شناسد.اگر قطعات این پازل را خوب بشناسید، می­توانید پازل­های مخلتف را حل کنید و از آن­ها بسیار لذت ببرید.در این دوره با قطعات پازل ریدینگ آشنا می­شوید و یاد می­گیرید که چگونه با قرار دادن تکنیک­های ریدینگ در کنار هم، بدون خواندن کل یک مقاله بتوانید به تمام تست­های ریدینگ آیلتس به­درستی پاسخ دهید.

برای تهیه بسته پازل ریدینگ 2 اینجا کلیک کنید .ویژگی دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس دواین دوره آموزشی در دو نوع حضوری و غیرحضوری برگزار می­شود.نوع حضوری شامل شرکت در کلاس­های موسسه و به صورت هفته­ای یک جلسه می­باشد. اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.و اما دوره غیرحضوری، استفاده از بسته­ های آموزشی یا همان استفاده از تله­کلاس­ها است. منظور از تله­ کلاس همان           تلفن + کلاس است که با تهیه بسته ­های آموزشی، شما فیلم کامل جلسات دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از  هر جلسه، یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.از آنجاییکه این بسته ­ها مستقیماً از کلاس­های حضوری تهیه شده­اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس­های حضوری هیچ تفاوتی ندارند و همچنین مزیت آن­ها نسبت به کلاس­های سنتی این است که به جای آن­که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس­ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت­ وآمد کنید، می­توانید در هر کجا، فیلم کلاس­ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن­ها لذت ببرید.ویژگی­های کلاس­های حضوری دوره آموزش زباندوره­های حضوری به سه صورت زیر برگزار می­شوند:

  1. خصوصی: این کلاس­ها به صورت خصوصی برگزار می­شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.


  2. نیمه­ گروهی: این کلاس­ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان­آموز برگزار می­گردد. در این نوع کلاس­ها زبان ­آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره­ می­برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال   می­کند.

  1. گروهی: این کلاس­ها در سالن­های همایش و با تعداد زیادی از زبان­ آموزان برگزار می­گردد. البته تعداد زیاد زبان­آموزان به هیچ وجه لطمه­ای به کیفیت آموزش نمی­زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر   سبک­ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان ­آموزان با هم جملات انگلیسی را می­سازند و تکرار     می­کنند و ثانیاًًهمزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان­آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس­ها زبان­آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره       می­برند و به­طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.


برای تهیه بسته پازل ریدینگ 2 اینجا کلیک کنید .ویژگی­های بسته ­های دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس دو

  • کلیه فیلم­ها دارای زیرنویس انگلیسی می­باشند؛ یعنی هر جایی که استاد به انگلیسی صحبت می­کنند، برای آن­که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می­شوند.


  • در کنار فیلم­ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل­های MP3 در اختیار دارید که به راحتی روی موبایل کپی شده و می­توانید از آن­ها استفاده کنید.


  • جزوه زیرنویس کلاس­ها شامل کلیه لغات کلاس است که می­توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.


  • و در آخر، برگه­های تقلب که خلاصه­ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می­کنند و می­توانید برای مرور از آن­ها استفاده کنید.
مزیت دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتسدوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس، با تکنیک پازل و به­ کارگیری آن در درک مطلب متون موجود در آزمون آیلتس، آزمون تافل و...، نحوه­ی پاسخ­دهی صحیح به انواع مختلف سوالات این بخش را آموزش داده و تاثیر به­سزایی در افزایش نمره آزمون دارد.دیاگرام پیشرفت در پایان دوره آموزش زبان پازل ریدینگ آیلتس Listening 80% ---------- 80%Speaking 100% ---------- 100%Reading 80% ----------- 100%Writing 100% ------------ 100%  

×
بیست - ده