0

معرفی دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دو (قسمت دهم)

معرفی دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دو (قسمت دهم)

معرفی دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دو (قسمت دهم)دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس، برای کلیه کسانی­که قصد شرکت در آزمون­های مختلف مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل را دارند، بسیار ضروری و لازم است.یک کودک تا سن یک سالگی نمی­تواند حتی قطعات پازل را کنار هم قرار دهد ولی بعد از آن کم­کم یاد می­گیرد که این کار را انجام دهد. با این حال باز هم تا سن سه سالگی نمی­تواند یک پازل ساده را به صورت کامل بسازد. بعد از چهارسالگی کودک    می­تواند هر پازلی را بسازد، زیرا دیگر قطعات پازل را می­شناسد.اگر قطعات این پازل را خوب بشناسید، می­توانید پازل­های مخلتف را حل کنید و از آن­ها بسیار لذت ببرید.دوره ­های موسسه به­ گونه­ ای طراحی شده­ اند که بعد از گذراندن دوره مکالمات حرفه­ای به ­راحتی می­توانید تمام جملاتی که به ذهن­تان می­ایند را به انگلیسی ترجمه کنید. ولی هنوز یک مشکل وجود دارد!!!حجم اطلاعات بالای شما، باعث می­شود که در آزمون­های مختلف مانند آیلتس یا تافل ندانید که از کجا شروع کنید یا اینکه به چه ترتیب از این­همه اطلاعات استفاده کنید. در این دوره یاد می­گیرید که چگونه می­توانید طرز فکر خود را به صورت منسجم و منظم برای آزمون­گیرنده توضیح دهید.در این دوره با قطعات پازل اسپیکینگ آشنا می­شوید و یاد می­گیرید که چگونه این قطعات را در کنار هم قرار دهید و یک پاراگراف زیبا را در حالی­که در چشمان آزمون­گیرنده نگاه می­کنید، بیان کنید.

برای تهیه بسته پازل اسپیکینگ 2 اینجا کلیک کنید.ویژگی دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دودوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ دو در دو نوع حضوری و غیرحضوری برگزار می­شود.نوع حضوری شامل شرکت در کلاس­های موسسه و به صورت هفته­ ای یک جلسه می­باشد. اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.و اما دوره غیرحضوری، استفاده از بسته ­های آموزشی یا همان استفاده از تله­ کلاس­ها است. منظور از تله ­کلاس همان           تلفن + کلاس است که با تهیه بسته­ های آموزشی، شما فیلم کامل جلسات دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از  هر جلسه، یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.از آنجاییکه این بسته ­ها مستقیماً از کلاس­های حضوری تهیه شده­ اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس­های حضوری هیچ تفاوتی ندارند و همچنین مزیت آن­ها نسبت به کلاس­های سنتی این است که به جای آن­که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس­ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت­وآمد کنید، می­توانید در هر کجا، فیلم کلاس­ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن­ها لذت ببرید.ویژگی­های کلاس­های حضوری دوره آموزش زباندوره­های حضوری به سه صورت زیر برگزار می­شوند:

  1. خصوصی: این کلاس­ها به صورت خصوصی برگزار می­شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.


  2. نیمه­گروهی: این کلاس­ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان­ آموز برگزار می­گردد. در این نوع کلاس­ها زبان­ آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره­ می­برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال   می­کند.

  1. گروهی: این کلاس­ها در سالن­ های همایش و با تعداد زیادی از زبان­ آموزان برگزار می­گردد. البته تعداد زیاد زبان­آموزان به هیچ وجه لطمه­ای به کیفیت آموزش نمی­زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر   سبک­ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان­آموزان با هم جملات انگلیسی را می­سازند و تکرار     می­کنند و ثانیاًًهمزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان­ آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس­ها زبان­آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره       می­برند و به­ طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.
همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.ویژگی­های بسته­ های دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دو

  • کلیه فیلم­ها دارای زیرنویس انگلیسی می­باشند؛ یعنی هر جایی که استاد به انگلیسی صحبت می­کنند، برای آن­که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می­شوند.


  • در کنار فیلم­ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل­های MP3 در اختیار دارید که به راحتی روی موبایل کپی شده و می­توانید از آن­ها استفاده کنید.


  • جزوه زیرنویس کلاس­ها شامل کلیه لغات کلاس است که می­توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.


  • و در آخر، برگه­ های تقلب که خلاصه­ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می­کنند و می­توانید برای مرور از آن­ها استفاده کنید.
مزیت دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دودوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس دو، با تکنیک پازل و به­ کارگیری آن در گفتار و بیان جملات، توانایی فرد را در مطرح کردن ایده­های خود به ­صورت منسجم و منظم افزایش می­دهد و باعث افزایش نمره آزمون و همچنین افزایش مهارت فرد در گفتار به انگلیسی می­شود.

برای تهیه بسته پازل اسپیکینگ 2 اینجا کلیک کنید.آن­چه در دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس
می­آموزید:

  • شناخت قطعات پازل اسپیکینگ از کوچک­ترین تا بزرگ­ترین قطعه


  • درک معنای TSW­ها و نحوه کارکردن با آن­ها در موضوعات و مباحث مختلف


  • صحیح و بدون نقص صحبت کردن
دیاگرام پیشرفت در پایان دوره آموزش زبان پازل اسپیکینگ آیلتس Listening 80% ---------- 80%Speaking 80% ---------- 100%Reading 80% ----------- 80%Writing 100% ------------ 100% 

×
10+هشت