0

معرفی دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک (قسمت هفتم)

معرفی دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک (قسمت هفتم)

معرفی دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک (قسمت هفتم)



دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس، دوره­ای است مناسب برای کسانی­ که قصد شرکت در آزمون­های مختلف مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل را دارند.



یکی از قسمت­های مهم و اساسی آزمون­های زبان انگلیسی سنجش مهارت افراد در مهارت نوشتن است. درست است که نوشتن یک مقاله علمی یا نامه رسمی کار سختی به نظر می­رسد ولی با به کارگیری روش پازل این سختی از بین خواهد رفت.



یک کودک تا سن یک سالگی نمی­تواند حتی قطعات پازل را کنار هم قرار دهد ولی بعد از آن کم­کم یاد می­گیرد که این کار را انجام دهد. با این حال باز هم تا سن سه سالگی نمی­تواند یک پازل ساده را به صورت کامل بسازد. بعد از چهارسالگی کودک    می­تواند هر پازلی را بسازد، زیرا دیگر قطعات پازل را می­شناسد.



اگر قطعات این پازل را خوب بشناسید، می­توانید پازل­های مخلتف را حل کنید و از آن­ها بسیار لذت ببرید.



آشنایی و شناخت قطعات پازل یک مقاله آزمون آیلتس، چگونگی نگارش یک نامه رسمی از کوچک­ترین قطعه تا بزرگترین قطعه، درک صحیح انواع سوالات آزمون آیلتس در بخش Writing و تکنیک پاسخ­گویی به آن­ها و همچنین طرز صحیح   نامه­نگاری از نامه­های دوستانه تا نامه­های رسمی، از جمله آموزه­های این دوره است.

برای تهیه بسته پازل رایتینگ ایلتس 1 اینجا کلیک کنید .



ویژگی دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک



دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک در دو نوع حضوری و غیرحضوری برگزار می­شود.



نوع حضوری شامل شرکت در کلاس­های موسسه و به صورت هفته­ ای یک جلسه می­باشد. اگر دوست دارید حس خوب حضور در کلاس را تجربه کنید، دوره حضوری برایتان گزینه مناسبی است.



و اما دوره غیرحضوری، استفاده از بسته­های آموزشی یا همان استفاده از تله­ کلاس­ها است. منظور از تله­ کلاس همان           تلفن + کلاس است که با تهیه بسته­های آموزشی، شما فیلم کامل جلسات دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از  هر جلسه، یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.



از آنجاییکه این بسته­ ها مستقیماً از کلاس­های حضوری تهیه شده­اند، بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس­های حضوری هیچ تفاوتی ندارند و همچنین مزیت آن­ها نسبت به کلاس­های سنتی این است که به جای آن­که مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس­ها شرکت داشته باشید و کلی وقت صرف رفت­ وآمد کنید، می­توانید در هر کجا، فیلم کلاس­ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آن­ها لذت ببرید.



ویژگی­های کلاس­های حضوری دوره آموزش زبان



دوره­های حضوری به سه صورت زیر برگزار می­شوند:





  1. خصوصی: این کلاس­ها به صورت خصوصی برگزار می­شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.


  2. نیمه­ گروهی: این کلاس­ها در مکان آموزشگاه و با تعداد 20 الی 30 زبان­ آموز برگزار می­گردد. در این نوع کلاس­ها زبان­ آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره­ می­برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.




همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال   می­کند.





  1. گروهی: این کلاس­ها در سالن­های همایش و با تعداد زیادی از زبان­ آموزان برگزار می­گردد. البته تعداد زیاد زبان­ آموزان به هیچ وجه لطمه­ای به کیفیت آموزش نمی­زند. زیرا اولاً در این سبک آموزش بر خلاف سایر   سبک­ها، مکالمه دو به دو در کلاس نداریم و همه زبان­آموزان با هم جملات انگلیسی را می­سازند و تکرار     می­کنند و ثانیاًًهمزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که بر زبان ­آموزان نظارت مستقیم دارند. در این نوع کلاس­ها زبان ­آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره       می­برند و به­طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.




همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس می­گیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می­کند.


برای تهیه بسته پازل رایتینگ ایلتس 1 اینجا کلیک کنید .



ویژگی­های بسته ­های دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک





  • کلیه فیلم­ها دارای زیرنویس انگلیسی می­باشند؛ یعنی هر جایی که استاد به انگلیسی صحبت می­کنند، برای آن­که با طرز نگارش لغات نیز آشنا شوید، همان کلمات و جملات به انگلیسی زیرنویس می­شوند.


  • در کنار فیلم­ها، صوت هر جلسه را به صورت فایل­های MP3 در اختیار دارید که به راحتی روی موبایل کپی شده و می­توانید از آن­ها استفاده کنید.


  • جزوه زیرنویس کلاس­ها شامل کلیه لغات کلاس است که می­توانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.


  • و در آخر، برگه­های تقلب که خلاصه ­ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می­کنند و می­توانید برای مرور از آن­ها استفاده کنید.




مزیت دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک



دوره آموزش زبان پازل رایتینگ آیلتس یک، با آموزش تکنیک پازل و به ­کارگیری آن در حل سوالات رایتینگ آزمون­های زبان انگلیسی، علاوه بر کمک به پاسخ­گویی صحیح به انواع سوالات آزمون آیلتس و آزمون تافل در بخش Writing، مهارت Reading فرد را نیز افزایش می­دهد.



 

×
2×چهار